Kompletné zabezpečenie domu, bytu aj firmy

Ponúkame kompletné mechanické aj elektronické zabezpečenie Vášho domu alebo firmy

V našom e-shope nájdete kompletný sortiment mechanického aj elektronického zabezpečenia. Ponúkame obyčajné aj bezpečnostné kľúče ku všetkým typom zámkov a cylindrických vložiek a široký sortiment príslušenstva ku kľúčom ako sú krúžky, karabíny, rozlišovače, visačky, popruhy na kľúče aj rôzne prívesky atď. Základom nášho sortimentu sú mechanické aj elektronické zámky a uzamykacie systémy pre zabezpečenie jednotlivých dverí aj celých objektov najrôznejších typov a veľkostí. U nás nájdete riešenie pre účinné zabezpečenie bytu, rodinného domu, chaty, bytového domu, kancelárie, prevádzky, administratívnej budovy, továrne, školy alebo trebárs rozsiahleho hotelového komplexu. V prípade záujmu o realizáciu väčšej zakázky nás prosím kontaktujte, radi Vám pripravíme ponuku a cenovú kalkuláciu na mieru.

Bezpečnostné vložky a zámky

V našom e-shope nájdete veľký výber uzamykacích vložiek - ako obyčajné stavebné vložky, tak predovšetkým veľmi kvalitné vložky s bezpečnostnou certifikáciou, ktoré sú vhodné pre zabezpečenie nielen vstupov do bytov a domov. Na všetky bezpečnostné vložky v našej ponuke navyše poskytujeme kompletný servis - opravy, prerábky a servisné úpravy vložiek vrátane zjednotenia viacerých vložiek na rovnaký kľúč. Ponúkame tiež najrôznejšie typy zámkov ako sú klasické zadlabávacie jednobodové aj viacbodové zámky, ale tiež samozamykacie zámky, protipožiarne zámky, panikové zámky, elektromechanické a elektromotorické zámky, nábytkové aj schránkové zámky, okenné zámky atď. Samozrejme nechýbajú ani visiace zámky, motozámky a cyklozámky.

Elektronické zabezpečenie

V kategórii elektronického zabezpečenia nájdete elektronické prístupové systémy pre pohodlné a bezpečné odomykanie čipom, kartou, kódom, odtlačkom prsta alebo smartfónom. Ako doplnkové zabezpečenie odporúčame kvalitné kamery pre použitie v interiéri aj vonku alebo vonkajšie aj domové alarmy.

Bezpečnostné príslušenstvo ku dverám aj úschova cenností

Vyberte si zo širokej ponuky dverového príslušenstva ako sú dverové interiérové kovania a bezpečnostné kovania, klasické aj digitálne kukátka, bezpečnostné retiazky, závory a zatvárače, elektrické otvárače, stavače aj dverové závesy (pánty). Odporúčame tiež vysoko bezpečné a protipožiarne trezory a trezory na zbrane, bezpečnostné schránky, pokladničky, poštové schránky a ďalšie doplnkové produkty.